Tom handlevogn
22 00 80 20
Her er du: Forsiden > LinkIT

Vennligst vent...

LinkIT Katalog

Viser 1-60 av 2516 produkter 1 2 3 4 5 ... 42 Neste
På lager Ikke på lager
På lager
No image
Ikke på lager
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, hvit  3,0m AWG 30/7
LinkIT UTP Patch Cat.6A flat, hvit 3,0m AWG 30/7
SKU: UTP-FL6AHH-030
Produkt: Cooper patch cords
På lager
LinkIT Fiber, blindplugger - LC, dup. rektangul LC duplex. SC simplex
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, rød   0,5 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, rød 0,5 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5URD005
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Skrue for 19" rack, M5, ink. plastskive
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e,  grå   0,3 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, grå 0,3 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5ULG003
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, gul   0,5 m 0.5M CAT5E UTP 26# 7*0.16, CCA, Yellow
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, gul 0,5 m 0.5M CAT5E UTP 26# 7*0.16, CCA, Yellow
SKU: W34C5UYL005
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  svart  1,5 m - U/UTP - CCA (Copper Clad Aluminium) -
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, svart 1,5 m - U/UTP - CCA (Copper Clad Aluminium) -
SKU: W34C6UBK015
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, rød   2 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, rød 2 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5URD020
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  rød  1,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, rød 1,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
SKU: W34C6URD015
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, rød   1,5 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, rød 1,5 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5URD015
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Skruemutter,  sett med 2 stk.
LinkIT Skruemutter, sett med 2 stk.
SKU: ASVU 100
Type: Hovedkort Tilbehør
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e,  grå   1,5 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, grå 1,5 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5ULG015
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  rød  1 m - U/UTP - CCA (Copper Clad Aluminium) -
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, rød 1 m - U/UTP - CCA (Copper Clad Aluminium) -
SKU: W34C6URD010
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  rød  0,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, rød 0,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
SKU: W34C6URD005
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, gul   1,5 m 1.5M CAT5E UTP 26# 7*0.16, CCA, Yellow
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, gul 1,5 m 1.5M CAT5E UTP 26# 7*0.16, CCA, Yellow
SKU: W34C5UYL015
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  svart  0,3 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, svart 0,3 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
SKU: W34C6UBK003
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  gul  1,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, gul 1,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
SKU: W34C6UYL015
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
Ikke på lager
LinkIT iiglo CablePower SATA w/ Shrapnel 0.5m
Ikke på lager
LinkIT Minijack plugg 3,5mm Stereo M
LinkIT Minijack plugg 3,5mm Stereo M
SKU: 759.013UK
Produkt: Cable Components
Ikke på lager
LinkIT RJ45 STP plugg for Cat. 6A, 20stk. Med plug insert
LinkIT RJ45 STP plugg for Cat. 6A, 20stk. Med plug insert
SKU: RJ45-6A-20
Produkt: Cable Components
På lager
LinkIT Fiberpatch,  simplex, LC/SC, 9/125,  1,5m Halogenfri,  Simplex, 2mm, gul. G657A OS2
LinkIT Fiberpatch, simplex, LC/SC, 9/125, 1,5m Halogenfri, Simplex, 2mm, gul. G657A OS2
SKU: SULU93L015M
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
På lager
LinkIT Fiberpatch,  simplex, LC/LC, 9/125,  3 m. Halogenfri,  Simplex, 2mm, gul. G657A OS2
LinkIT Fiberpatch, simplex, LC/LC, 9/125, 3 m. Halogenfri, Simplex, 2mm, gul. G657A OS2
SKU: LULU93L03M
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
LinkIT Keystone plastramme for fiberadapter Hvit, for LC duplexadapeter
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e,  grå   2 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, grå 2 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5ULG020
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT Keystone Jack adapt., STP med lokk Toolless. 3P sertifisert
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, blå   3 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, blå 3 m CAT.5e UTP AWG26, NB! CCA
SKU: W34C5UBL030
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.5e, grønn   3 m 3M CAT5E UTP 26# 7*0.16, CCA, Green
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.5e, grønn 3 m 3M CAT5E UTP 26# 7*0.16, CCA, Green
SKU: W34C5UGR030
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
LinkIT SD UTP Patchkabel,  Cat.6,  grønn  1,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
LinkIT SD UTP Patchkabel, Cat.6, grønn 1,5 m AWG 24/7 30u plug, NB! CCA
SKU: W34C6UGR015
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
Viser 1-60 av 2516 produkter 1 2 3 4 5 ... 42 Neste